| Passer til | Voksen |
| Garn | Faerytale |
| Fiberinnhold | 100 % alpakka |
| Overvidde | ca 104 (116) 127 (138) 149 cm |
| Hel lengde | ca 54 (56) 58 (60) 62 cm |
| Ermelengde | ca 48 (48) 46 (46) 44 cm, eller ønsket lengde |
| Pinnetype | Rundpinne 40, Rundpinne 60, Rundpinne 80, Strømpepinner |
| Pinnetykkelse | 3.5 mm, 4.5 mm |
| Strikkefasthet | 21 m glattstrikk og mønster på p nr 4,5 = 10 cm. 23 omganger glattstrikk og mønster på p nr 4,5 = 10 cm |
| Teknikk | Glattstrikk, Vrangbord, Mønster, Isydde ermer |
| Design | House of Yarn |
| Merke | Du Store Alpakka |
| Kolleksjon | DSA 116 |
Til toppen
Rask levering. Kun 1-3 dager!
Gratis frakt over 800,-
Frakt 79,-