NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
HVALER genser i midnight Meditating in Mumbai. Stripet genser med v-hals og krage.
Ønsker du å bestille ekstra nøster, kan du enkelt legge til flere i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
Viktig informasjon: Dette er et lisensprodukt. Oppskriften sendes ikke ut som PDF, men følger med i garnpakken som en papirutskrift.
| Passer til | Voksen, Dame |
| Størrelser i oppskriften | XS-XL |
| Garn | Meditating in Mumbai |
| Fiberinnhold | 75 % extrafine merino, 25 % polyamid |
| Overvidde | ca 104 (114) 123 (134) 144 cm |
| Hel lengde | ca 52 (54) 56 (58) 60 cm |
| Ermelengde | ca 49 cm, eller ønsket lengde |
| Pinnetype | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Rundpinne 100, Strømpepinner |
| Pinnetykkelse | 2.5 mm, 3 mm |
| Strikkefasthet | 27 m x 38 omganger glattstrikk på p nr 3 = 10 x 10 cm |
| Teknikk | Glattstrikk, Isydde ermer, V-hals, Vrangbord |
| Vaskeanvisning | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Design | Ingrid Raadim x House of Yarn |
| Merke | Ingrid Raadim |
| Kolleksjon | IR 06 |
| Språk | Norsk |