NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
HVALER genser i midnight Meditating in Mumbai. Stripet genser med v-hals og krage.
Ønsker du å bestille ekstra nøster, kan du enkelt legge til flere i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
Viktig informasjon: Dette er et lisensprodukt. Oppskriften sendes ikke ut som PDF, men følger med i garnpakken som en papirutskrift.
| Suitable for | Voksen, Dame |
| Pattern sizes | XS-XL |
| Yarn | Meditating in Mumbai |
| Fibre content | 75 % extrafine merino, 25 % polyamid |
| Bust width | ca 104 (114) 123 (134) 144 cm |
| Full length | ca 52 (54) 56 (58) 60 cm |
| Sleeve length | ca 49 cm, eller ønsket lengde |
| Needle type | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Rundpinne 100, Strømpepinner |
| Needle thickness | 2.5 mm, 3 mm |
| Gauge | 27 m x 38 omganger glattstrikk på p nr 3 = 10 x 10 cm |
| Technique | Glattstrikk, Isydde ermer, V-hals, Vrangbord |
| Care instructions | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Designer | Ingrid Raadim x House of Yarn |
| Brand | Ingrid Raadim |
| Collection | IR 06 |
| Language | Norsk |