Strikkeoppskrift DVALE sokker i garn med stripe-effekt og tradisjonell hælfelling.
| Suitable for | Barn, Voksen, Dame, Herre |
| Pattern sizes | 20-46 |
| Yarn | Stripy Strømpegarn |
| Fibre content | 75 % superwash ull, 25 % nylon |
| Needle type | Strømpepinner |
| Needle thickness | 2.5 mm |
| Gauge | 30 m glattstrikk på p nr 2,5 = 10 cm |
| Technique | Glattstrikk, Vrangbord |
| Care instructions | Max 40°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Designer | House of Yarn |
| Brand | Gjestal Garn |
| Collection | GG 305 |
| Language | Norsk, Svensk |
| Gauge | 30 masker = 10 cm |
| Series | Sokker |