NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
HAGA chunky unisex genser i grå melert tweed Sterk og Faerytale. Genseren strikkes ovenfra og ned.
Ønsker du å bestille ekstra nøster, kan du enkelt legge til flere i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Suitable for | Voksen, Dame |
| Pattern sizes | XS-XL |
| Yarn | Sterk, Faerytale |
| Fibre content | STERK 40 % alpakka, 40 % merinoull, 20 % nylon, FAERYTALE 100 % alpakka. |
| Bust width | ca 106 (117) 129 (140) cm |
| Full length | midt bak ca 58 (61) 64 (67) cm |
| Sleeve length | Dame ca 42 cm, eller ønsket lengde. Herre ca 49 cm, eller ønsket lengde. |
| Needle type | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Rundpinne 100, Strømpepinner |
| Needle thickness | 5 mm, 6 mm |
| Gauge | 14 m x 19 p/omganger glattstrikk på p nr 6 = 10 x 10 cm |
| Technique | Glattstrikk, Høy hals, Raglan, Strikkes ovenfra, Vrangbord |
| Care instructions | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Designer | Øyunn Krogh by House of Yarn, Ane Kydland Thomassen |
| Brand | Øyunn Krogh |
| Collection | OK 06 |
| Language | Norsk, Svensk, Tysk |
| Gauge | 14 masker = 10 cm |