| Suitable for | Voksen |
| Pattern sizes | XXS-XXXL |
| Yarn | Dreamline Air |
| Fibre content | Dreamline Air: 78 % suri alpakka, 22 % polyamid |
| Bust width | ca 83 (88) 96 (104) 112 (122) 134 (140) cm |
| Full length | ca 56 (57) 59 (61) 63 (64) 67 (69) cm |
| Sleeve length | ca 48 cm, eller ønsket lengde |
| Needle type | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Strømpepinner |
| Needle thickness | 3.5 mm, 4 mm |
| Gauge | 20 m glattstrikk med 2 tråder på p nr 4 = 10 cm. 28 p/omganger glattstrikk med 2 tråder på p nr 4 = 10 cm. |
| Technique | Glattstrikk, Isydde ermer, Rund hals, Vrangbord |
| Care instructions | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Designer | Brit Frafjord Ørstavik |
| Brand | Du Store Alpakka |
| Collection | DSA 93 |
| Language | Norsk |
| Gauge | 20 masker = 10 cm |
To top
Rask levering. Kun 1-3 dager!
Gratis frakt over 800,-
Frakt 79,-