NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
RABB genser i mørk grønn Older. Mønstret genser med isydde ermer.
Ønsker du å bestille ekstra nøster, kan du enkelt legge til flere i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Suitable for | Voksen, Dame |
| Pattern sizes | XS-XXL |
| Yarn | Older |
| Fibre content | 100 % ull |
| Bust width | ca 104 (113) 122 (132) 141 (151) cm |
| Full length | ca 54 (56) 58 (60) 62 (64) cm |
| Sleeve length | ca 47 cm, eller ønsket lengde |
| Needle type | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Rundpinne 100, Strømpepinner |
| Needle thickness | 4 mm, 6 mm |
| Gauge | 17 m x 21 omganger glattstrikk og mønster på p nr 6 = 10 cm. |
| Technique | Isydde ermer, Mønster, Rund hals, Vrangbord |
| Care instructions | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Designer | Ane Kydland Thomassen |
| Brand | Dale Garn |
| Collection | DG 498 |
| Language | Norsk |