NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
RUBINA genser i hvit tweed Faeytale. Glattstrikket genser med raglan.
Ønsker du å bestille ekstra nøster, kan du enkelt legge til flere i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Suitable for | Voksen, Dame |
| Pattern sizes | XXS-XXXL |
| Yarn | Faerytale |
| Fibre content | 85 % alpakka, 15 % donegal |
| Bust width | ca 68 (73) 81 (89) 97 (107) 119 (125) cm |
| Full length | ca 48 (49) 50 (52) 54 (56) 58 (60) cm |
| Sleeve length | ca 50 cm, eller ønsket lengde |
| Needle type | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Rundpinne 100, Strømpepinner |
| Needle thickness | 2.5 mm, 3 mm |
| Gauge | 22 m x 32 omganger glattstrikk på p nr 3 = 10 cm |
| Technique | Glattstrikk, Raglan, Rund hals, Vrangbord |
| Care instructions | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Designer | Øyunn Krogh by House of Yarn, Ane Kydland Thomassen |
| Brand | Øyunn Krogh |
| Collection | OK 04 |
| Language | Norsk, Svensk |
| Gauge | 22 masker = 10 cm |