NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
SARINA sommertopp i lys rosa Tynn Kidsilk Erle. Topp med struktur og rundfelling.
Ønsker du å bestille ekstra nøster, kan du enkelt legge til flere i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Suitable for | Voksen, Dame |
| Pattern sizes | XS-XXL |
| Yarn | Tynn Kidsilk Erle |
| Fibre content | 53 % kid mohair, 34 % silke, 13 % ull |
| Bust width | ca 91 (100) 111 (118) 128 (135) cm |
| Full length | midt foran ca 52 (54) 56 (58) 60 (62) cm |
| Sleeve length | ca 8 cm eller ønsket lengde |
| Needle type | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Rundpinne 100 |
| Needle thickness | 2 mm, 3 mm |
| Gauge | 16 m x 20 omganger glattstrikk og mønster på p nr 5,5 = 10 cm |
| Technique | Rundfelling, Rund hals, Struktur, Vrangbord |
| Care instructions | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Designer | Ane Kydland Thomassen |
| Brand | Dale Garn |
| Collection | DG 497 |
| Language | Norsk |