NB! Strikkepinner og tilbehør følger ikke med i pakken.
SEBBI genser og bukse i dus jadegrønn Baby Ull. Genser og bukse med traktor mønster.
Ønsker du å bestille ekstra nøster, kan du enkelt legge til flere i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
Viktig informasjon: Dette er et lisensprodukt. Oppskriften sendes ikke ut som PDF, men følger med i garnpakken som en papirutskrift.
| Suitable for | Barn |
| Pattern sizes | 1-6 år |
| Yarn | Baby Ull |
| Fibre content | 100 % merinoull superwashbehandlet |
| Bust width | ca 59 (67) 74 cm |
| Full length | ca 33 (38) 44 cm, eller ønsket lengde |
| Sleeve length | ca 19 (26) 33 cm, eller ønsket lengde |
| Measurements | Bukse: Livvidde ca 52 (55) 58 (61) cm. Benlengde ca 27 (31) 38 (48) cm. |
| Accessories (not included in the knitting kit) | Elastikk til buksen |
| Needle type | Rundpinne 40, Rundpinne 60, Rundpinne 80, Strømpepinner |
| Needle thickness | 2.5 mm, 3 mm |
| Gauge | 27 m x 32 p/omganger glattstrikk og mønster på p nr 3 = 10 x 10 cm |
| Technique | Isydde ermer, Mønster, Rund hals, Vrangbord |
| Care instructions | Max 40°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Designer | Syftestad x House of Yarn |
| Brand | Syftestad Gård |
| Collection | SG 01 |
| Language | Norsk |