SIRDAL genser i vinrød Safirgarn. Genser med mønster og isydde ermer.
| Suitable for | Voksen, Herre |
| Pattern sizes | S-XXXL |
| Yarn | Safirgarn |
| Fibre content | 100 % ull |
| Bust width | ca (99) 106 (114) 121 (128) 135 cm. |
| Full length | ca (65) 67 (69) 71 (73) 75 cm. |
| Sleeve length | ca (50) 51 (52) 54 (55) 56 cm. |
| Accessories (not included in the knitting kit) | Snor m/stopper |
| Needle type | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Strømpepinner |
| Needle thickness | 3 mm, 3.5 mm, 4 mm |
| Gauge | 22 m x 29 omg glattstrikk, 27 omg mønster = 10 x 10 cm. |
| Technique | Høy hals, Isydde ermer, Mønster, Vrangbord |
| Care instructions | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Designer | Dale Garn |
| Brand | Gjestal Garn |
| Collection | GG 296 |
| Language | Norsk |
| Gauge | 22 masker = 10 cm |