ANJA genser i grågrønn Faerytale. Genser med mønster i rundfellingen.
| Suitable for | Voksen, Dame |
| Pattern sizes | XS-XL |
| Yarn | Faerytale |
| Fibre content | 100 % børstet alpakka |
| Bust width | ca 91 (100) 109 (116) 124 cm |
| Full length | ca 58 (60) 62 (64) 66 cm |
| Sleeve length | ca 48 cm (i alle størrelser) |
| Needle type | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Rundpinne 100, Strømpepinner |
| Needle thickness | 4 mm, 4.5 mm |
| Gauge | 20 m mønstret glattstrikk på p nr 4,5 = 10 cm. 18 m ensfarget glattstrikk på p nr 4,5 = 10 cm. |
| Technique | Mønster, Rundfelling, Rund hals, Vrangbord |
| Care instructions | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Designer | Iselin Hafseld |
| Brand | Du Store Alpakka |
| Collection | DSA 55 |
| Language | Norsk, Svensk, Dansk |
| Gauge | 18 masker = 10 cm, 20 masker = 10 cm |