NB! Heklenål og tilbehør følger ikke med i heklepakkene.
FRIIS topp i pudderrosa Merino 22 fra Dale Garn. Herlig topp med lett puffede ermer. Toppen er heklet med hullmønster og struktur. En flott og luftig sommertopp i 100 prosent ekstra fin merinoull.
Ønsker du å legge til ekstra nøster gjøres dette i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Suitable for | Voksen |
| Pattern sizes | XS-XXXL |
| Yarn | Merino 22 |
| Fibre content | 100 % merinoull |
| Bust width | ca 82 (87) 98 (104) 115 (125) 131 cm |
| Full length | ca 52 (54) 56 (58) 60 (62) 64 cm |
| Sleeve length | ca 16 cm (eller ønsket lengde) |
| Needle type | Heklenål |
| Needle thickness | 4 mm |
| Gauge | 22 fm og mønster med heklenål nr 4 = 10 cm. |
| Technique | Hekling |
| Care instructions | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Designer | Iselin Hafseld |
| Brand | Dale Garn |
| Collection | DG 454 |
| Language | Norsk |
| Gauge | 22 masker = 10 cm |