Strikkeoppskrift GG 219-20 PANELGARDIN & løper fra Gjestal.
| Suitable for | Annet |
| Pattern sizes | Panelgardinen ca 44 x 160 eller 210 cm |
| Yarn | Maxi Heklegarn |
| Fibre content | 100 % bomull |
| Needle thickness | 1,25 mm, 1.5 mm |
| Gauge | 43 st i bredden med heklenål 1,25 eller 1,5 mm måler 10 cm. |
| Technique | Hekling |
| Designer | Kari H. Ødegaard |
| Brand | Gjestal Garn |
| Collection | GG 219 |
| Language | Norsk |