NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
Lue og løs hals i lys grå Spargarn. Tilbehør i hull- og flettestrikk.
Ønsker du å strikke genseren lengre enn oppskriften, kan du enkelt legge til flere nøster i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Passer til | Voksen |
| Størrelser i oppskriften | One Size (Dame) |
| Garn | Spargarn |
| Fiberinnhold | 100 % polyester |
| Pinnetype | Rundpinne 40, Rundpinne 60, Rundpinne 80, Strømpepinner |
| Pinnetykkelse | 3 mm, 3.5 mm, 4 mm |
| Strikkefasthet | 23 m glattstrikk i bredden på p nr. 3½ eller 4 måler 10 cm |
| Teknikk | Fletter, Hullmønster |
| Vaskeanvisning | Max 40°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Design | House of Yarn |
| Merke | Gjestal Garn |
| Kolleksjon | GG 299 |
| Språk | Norsk |
| Strikkefasthet | 23 masker = 10 cm |