NB! Strikkepinner og tilbehør følger ikke med i pakken.
LOTHEPUS FARMEN genser i brun Natural Lanolin Wool.
Ønsker du å strikke genseren lengre enn oppskriften, kan du enkelt legge til flere nøster i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Passer til | Voksen, Herre |
| Garn | Lanolin Wool |
| Fiberinnhold | 100 % ren ny ull |
| Overvidde | ca 94 (101) 108 (115) 123 (130) cm |
| Hel lengde | (midt bak) ca 75 (77) 79 (81) 83 (85) cm |
| Ermelengde | ca 46 (48) 49 (50) 51 (52) cm |
| Tilbehør (følger ikke med i strikkepakken): | Glidelås |
| Pinnetype | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Rundpinne 100, Strømpepinner |
| Pinnetykkelse | 3 mm, 3.5 mm, 4 mm |
| Strikkefasthet | 22 m og 28 omganger glattstrikk og mønster på p nr 3,5 = 10 x 10 cm |
| Teknikk | Mønster, Raglan, Rund hals, Struktur, Vrangbord |
| Vaskeanvisning | Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Design | Bente Presterud Røvik |
| Merke | Dale Garn |
| Kolleksjon | DG 351 |
| Språk | Norsk |
| Strikkefasthet | 22 masker = 10 cm |