NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
MELINA genser i Royal Blue Påfugl in Paris. Deilig genser med isydde ermer og høy hals.
Ønsker du å strikke genseren lengre enn oppskriften, kan du enkelt legge til flere nøster i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Passer til | Voksen |
| Garn | Påfugl in Paris |
| Fiberinnhold | 73 % mohair 22 % ull 5 % polyamid |
| Overvidde | ca 100 (117) 133 (150) cm |
| Hel lengde | ca 62 (64) 66 (68) cm |
| Ermelengde | ca 46 cm, eller ønsket lengde |
| Pinnetype | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Rundpinne 100, Strømpepinner |
| Strikkefasthet | 12 m glattstrikk på p nr 7 = 10 cm |
| Teknikk | Glattstrikk, Høy hals, Isydde ermer, Rund hals, Vrangbord |
| Vaskeanvisning | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Design | House of Yarn, Mari Kalberg Skjæveland |
| Merke | Dale Garn |
| Kolleksjon | DG 481 |
| Språk | Norsk, Svensk |
| Strikkefasthet | 12 masker = 10 cm |
| Serie | MELINA genser |