| Passer til | Annet |
| Størrelser i oppskriften | Ca 18 x 18 cm |
| Garn | Older |
| Fiberinnhold | 100 % ull |
| Pinnetykkelse | 5.5 mm |
| Strikkefasthet | 16 m rillestrikk på p nr 5,5 = 10 cm. |
| Teknikk | Riller |
| Design | House of Yarn |
| Merke | Dale Garn |
| Kolleksjon | DG 460 |
| Språk | Norsk, Svensk, Dansk, Tysk, Engelsk |
Til toppen
Rask levering. Kun 1-3 dager!
Gratis frakt over 800,-
Frakt 79,-