NB! Strikkepinner og tilbehør følger ikke med i pakken.
BIRK bag i pink-oransje Lerke. Glattstrikket veske.
Ønsker du å bestille ekstra nøster, kan du enkelt legge til flere i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Passer til | Annet |
| Størrelser i oppskriften | One size |
| Garn | Lerke |
| Fiberinnhold | 53 % merinoull, 47 % bomull |
| Tilbehør (følger ikke med i strikkepakken): | 2 håndtak ca 20 cm i diameter |
| Pinnetype | Rundpinne 60 |
| Pinnetykkelse | 4.5 mm |
| Strikkefasthet | 16 m glattstrikk med dobbel tråd på p nr 4,5 = 10 cm |
| Teknikk | Glattstrikk |
| Vaskeanvisning | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Design | Øyunn Krogh by House of Yarn |
| Merke | Øyunn Krogh |
| Kolleksjon | OK 11 |
| Språk | Norsk |
| Strikkefasthet | 16 masker = 10 cm |