NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
HOLMEN genser i lys beige Sterk og Sterk Tweed. Mønstret genser med raglan.
Ønsker du å bestille ekstra nøster, kan du enkelt legge til flere i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Suitable for | Voksen, Dame |
| Pattern sizes | XS-XXXL |
| Yarn | Sterk |
| Fibre content | Sterk: 40 % fineste alpakka, 40 % merinoull, 20 % nylon. Sterk Tweed: 34 % alpakka, 34 % merinoull, 17 % nylon, 15 % donegal |
| Bust width | ca 102 (109) 116 (124) 131 (138) 146 cm |
| Full length | midt bak ca 54 (56) 58 (60) 62 (64) 66 cm |
| Sleeve length | ca 46 cm, eller ønsket lengde |
| Needle type | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Rundpinne 100, Strømpepinner |
| Needle thickness | 3 mm, 4 mm |
| Gauge | 22 m og 28 omganger glattstrikk og mønster på p nr 4 = 10 x 10 cm |
| Technique | Mønster, Raglan, Rund hals, Vrangbord |
| Care instructions | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Designer | Ane Kydland Thomassen |
| Brand | Du Store Alpakka |
| Collection | DSA 140 |
| Language | Norsk |