ANJA genser i grågrønn Faerytale. Genser med mønster i rundfellingen.
| Passer til | Voksen, Dame |
| Størrelser i oppskriften | XS-XL |
| Garn | Faerytale |
| Fiberinnhold | 100 % børstet alpakka |
| Overvidde | ca 91 (100) 109 (116) 124 cm |
| Hel lengde | ca 58 (60) 62 (64) 66 cm |
| Ermelengde | ca 48 cm (i alle størrelser) |
| Pinnetype | Rundpinne 40, Rundpinne 80, Rundpinne 100, Strømpepinner |
| Pinnetykkelse | 4 mm, 4.5 mm |
| Strikkefasthet | 20 m mønstret glattstrikk på p nr 4,5 = 10 cm. 18 m ensfarget glattstrikk på p nr 4,5 = 10 cm. |
| Teknikk | Mønster, Rundfelling, Rund hals, Vrangbord |
| Vaskeanvisning | Max 30°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Design | Iselin Hafseld |
| Merke | Du Store Alpakka |
| Kolleksjon | DSA 55 |
| Språk | Norsk, Svensk, Dansk |
| Strikkefasthet | 18 masker = 10 cm, 20 masker = 10 cm |