NB! Strikkepinner følger ikke med i pakken.
UNN teppe i olivengrønn Fryd. Teppe med hullmønster og rillestrikk.
Ønsker du å bestille ekstra nøster, kan du enkelt legge til flere i handlekurven.
Endre farger? Klikk deg inn på fargepalettene og velg dine favorittfarger.
| Passer til | Annet |
| Størrelser i oppskriften | One size |
| Garn | Fryd |
| Fiberinnhold | 100 % ull |
| Mål | 126 x 180 cm |
| Pinnetype | Rundpinne 80, Rundpinne 100 |
| Pinnetykkelse | 6 mm |
| Strikkefasthet | 16 m havskummønster på p nr 6 = 10 cm |
| Teknikk | Hullmønster, Riller |
| Vaskeanvisning | Max 40°C ullvugge, Bruk vaskemiddel for ull/silke, Bruk ikke skyllemiddel, Tåler ikke Tørketrommel, Vrides ikke, Tørkes flatt, Oppbevares liggende, Ikke klorbleking |
| Design | House of Yarn |
| Merke | Gjestal Garn |
| Kolleksjon | GG 305 |
| Språk | Norsk, Svensk |
| Strikkefasthet | 16 masker = 10 cm |